Украина vs Россия

Украина, Хай живе вільна Україна!
Ответить
Аватара пользователя

Ariston

Фоторепортер Активист
Сообщения: 7314
Зарегистрирован: 29 май 2013, 22:06
Предупреждения: 1
Награды: 2
1
Благодарил (а): 203 раза
Поблагодарили: 281 раз
Great Britain

Re: Украина vs Россия

Сообщение Ariston »

Tetiana писал(а):Чуть не сломал
Вы что эксперт "по рукам"? :mi_ga_et:
Аватара пользователя

Tetiana

Фоторепортер Кавалерственная леди
Благодетель Активист
Сообщения: 12721
Зарегистрирован: 24 авг 2012, 16:38
Награды: 4
Откуда: Київ
Благодарил (а): 3316 раз
Поблагодарили: 3626 раз
Пол:
Ukraine

Re: Украина vs Россия

Сообщение Tetiana »

Ну и анализ встречи в Минске от "дедушки" (очень интересно).

Свирид Опанасович
4 год · Kyiv ·Доброго ранку, друзі. Дідові так само, як і всім вам, дуже інтєресно, шо іменно відбувалося в Мінську на закритій зустрічі Пороха з Хуйлом. Пока шо про результати ми знаємо з доклада Пороха, який він нам тут же здєлав, давши шестиминутне інтерв’ю. Хуйло інтерв’ю тоже дало, которе по содєржанію нєсколько отлічаєцця від сказанного Порохом, і ето нормально. Іменно різниця у сказаному двома президентами – сама вкусна часть для любого сільського аналітіка.

Попробуєм зробить беглий аналіз того, шо проізошло в Мінську.

Начньом з поведінки Хуйла наканунє зустрічі з Порохом. Воно вело себе безобразно. Капрізнічало і виябувалося, всіма силами подчоркуючи, шо кругом усі гандони, а воно віконт де Бражелон, которому тут нема з ким балакать. Хотя в залі сиділи щн три презіденти і даже ціла баронеса Ештон, яка с удивлєнієм взірала на поведінку Хуйла. Взагалі, єврокомісари мали вчора возможность не раз удівляцця патологічній брехливості миршавого пацієнта.

Напрімер, Хуйло нє стісняясь прісутствія розумних людей, ляпнуло, шо асоціація України та ЄС обойдецця Росії в 100 млрд.руб. Жалко, шо камери не показали в цю мить ліцо комісара де Гухта, який собаку з’їв на всякого рода торговельних режимах, бо більшої хуйні де Гухт наверняка ще не чув.

Далєє Хуйло сдєлало замечаніє Лукашенкові, обвінивши бацьку, шо той ночами наклєює на польські банки з яблучним варенням білоруські етікетки, а вдень гонить ешелони того варення на Москву. Лукашенко сердито глянув на Хуйла, поскрипів зубами, но нічого не сказав. Привселюдно звинуватити главу країни-господаря міжнародної зустрічі в контрабанді – ето висший пілотаж ідіотизму. Хуйло ету фігуру висшого пілотажа совершило даже не задумуючись о послєдствіях. Лука дядько злопам’ятний і он етого Хуйлу не забуде.

Назарбаєв тоже був молодець, хотя особих откровеній від казахтанського хана дід і не ожидав. Но Назарбай приятно здивував діда, заявивши на камеру, шо в Казахстана ніяких причин опасаться асоціації України та ЄС нема. При цих словах Хуйло, відімо, грусно вздохнуло і подумало “Кругом одні предатєлі, блин”.

Вообще, те обстоятєльство, шо Порох перед дуелью з Хуйлом, провів двосторонні встречі з Лукою і Назарбаєм – не просто дань дипломатичному протоколу. Ето був дуже грамотний хід, бо після тих зустрічей і Білорусь, і Казахстан сказали багато приємних Україні слів, які йдуть вразрез із позицією Хуйла.

Але слова словами, а главна інтріга Мінського самміту полягала в тому, чи состоїцця спаррінг між Хуйлом і Порохом. Хуйло по обикновенію тянуло резіну до послєднєго, всіма силами показуючи, шо оно тут вообще ні при чом. Многі аналітіки (напрімер Белковський) щитають, шо целью Хуйла було сорвати зустріч з Порохом, но так, шоб сам Порох отказався і не вийшов на ринг. Однако, в Пороха, в якого за плечима Майдан, нєрви оказалися желєзні. Він не дрогнув і все-таки зумів прижать Хуйла в красном углу рінга і два часа дуже предметно з ним говорив.

Послє етого разговора Хуйло витерло мармизу і пошло откровеннічати з пресою. Хотя дуже не хотіло ето дєлать, но тогда світ би узнав о результатах разговора тільки з інтерв’ю Пороха, а Хуйло етого допустіть нікак нє мог.

Порох даючи інтерв’ю тоже виглядав стомленим, шо нєудівітєльно, однако чотко і внятно доложив нам про достігнуті договорьонності.

Аналізіруючи разніцу в сказанном двома президентами, дід схиляєцця, шо більше правди нам повідомив всьо-таки Порох. І не тому, шо він наш презідент, а тому, шо в його словах було більше конкретики. А те, шо говорило Хуйло, більше скидаєцця на попитку скрить істинні результати переговорів.

Так, Хуйло, всячеськи подчоркував, шо разговор із Порохом був посвящон в основном вопросам економіки. Ага, - каже дід, - в Україні кров льється, війна іде, а Пороху нема чого робить, як обсуждати з Хуйлом таможенні квоти і тарифи. Однако, даже Хуйло нєхотя сознався, шо Порох поднял вопрос про звільнення українських граждан, а также про прекращеніє огня на сході України. Но тут же подчеркнув, шо етот вопрос обсуждался вскользь, бо Росія-дє нє імеєт к конфлікту ну нікакого отношенія. Очінь осторожно висказався, шо під час зустрічі з Порохом домовлено про восстановлєніє “общей атмосфери доверія”, но Росію больше тревожит гуманітарная помощ. А говоріть об условіях прекращенія огня Росія не може, бо она тіпа ні при чом. Потом Хуйло тут же з’їхало на свою любіму тєму газу, давши нам усім понять, шо газ і транзіт газу в Європу його очінь і очінь інтєресує, а все проче херня.

Обично Хуйла сопровождає прикормлений пул журналіздов, які задають заранєє согласовані з Пєсковим удобні Хуйлу вопроси. Тому дід даже здивувався, коли прозвучало питання про задержаних в Україні російських десантників. Хуйло моментально включило дурачка і сказало, шо они там, кажецця заблудилися, но точно він не знає, бо Шойгу ще не доложив.

При цих словах дід шле вітання нашій доблесній Армії. Яка не лише пресєкла мощні контратаки російскої воєнщини, но і зробила Пороху чудєсний подарунок у вигляді десятка плєнних дєсантніков, чим нєсомнєнно дуже посилила наші переговорні позиції в Мінську. І це в очередний раз доказує постійно повторяємий дідом постулат – нада помагать Армії, бо лише від Армії залежить зараз майбутнє України.

Шо ж буде далі, питаєте ви. Дідові тоже інтєресно, шо буде далі. По ідєє, мають начаться прямі консультації між погранічніками по контролю за кордоном. Це, к сожалєнію, сама уязвіма для України сторона вопроса. Консультації можуть начатися і буде проведено хоть двадцять раундів, но за це врем’я Хуйло буде і дальше тянуть резіну. Його мета незмінна – взяти Україну ізмором. Хуйло, відімо, щитає так – війна штука дорога, гривня нестабільна, вопрос з газом так і не вирішений, тому взимку, в крайньому случаї навесні Україна дозріє і тагда вже Хуйло буде діктувать условія. А пока він буде грати роль нєпрічасного і кругом нєвінного.

Напрасні сподівання, каже дід – Хуйло всігда і хронічно ошибаєцця в своїх прогнозах по Україні. Такий сценарій міг би бути десь реалістичним, єслі би Україна осталася наодинці проти Хуйлостану. Но фішка в тому, шо за сітуацією пристально наблюдають всі мірові лідери, для яких вопрос економічної успішності України – питання принципу. Дід не хоче забігати наперед, но 30 серпня ми почуємо з Брюсселя багато приятних новостєй. Порох туди вже їде і даже намекає, шо все буде харашо. І з гривнею все має бути харашо, і перезимуємо нормально.

Прямої воєнної помощі від НАТО канєшно не буде. Но буде воєнно-технічна – через півтора тижні самміт НАТО в Уельсі, де питання України і Росії – центральне. Росію туда не позвали, но зато Україна і страни НАТО усілєнно готуюцця. Спокойно і впевнено наблюдаєм.

Кроме того, у вересні Конгрес США має прийняти Закон про протидію агресії Росії, який по суті надає Україні статус, близький до статусу Ізраїля. Із предоставлєнієм як фінансовой, так і воєнно-тєхніческой помощі на розвиток і озброєння Армії. Дід каже, шо Україні було б непогано здєлать на східному кордоні “Залізний купол”, такий, як у Ізраїля. Бо оті російські Гради і ракети вже задовбали.

Ніхто в цивілізованому світі зливати Україну, як про це верещать доморощені істєрічки і панікйори, не збираєцця. Ніяких пактів Хуйло – Меркель не существує. Вся подобна херня придумуєцця в Москві і вбрасуєцця в інфопростір нашими врагами. А полєзні врагам ідіоти подхватують і верещать, шо нас зливають, нас предалі, кругом враги і зрадники. Таким ідіотам дід показує лома і приказує сидіть нишком та не отсвечівать.

Главний ітог зустрічі в Мінську, як на діда – Хуйла удалось втягнути у переговорний процес. І не з Обамою та Меркель, як він сподівався. Хуйла примусили сісти за стіл переговорів з самим неудобним для нього співрозмовником – з президентом України. Тому план Хуйла договориться обо всьом за спиною України можна щитать провалившимся.

Мінськ показав, що світ грає на стороні України, в Хуйла союзників ще менше, ніж він думав, а Порох свою сольну партію виконав дуже харашо. Дід не ожидав грандіозних проривів, но Пороху, кажецця, удалося добитися даже більшого, ніж ми від нього ждали.

Порох молодєц ще й тому, шо своїх не бросає і, відімо, жостко наполягав на поверненні в Україну наших громадян. Єслі для цього нада вернуть Хуйлу його дєсантніков, дід не возражає – хоть усіх сіпаратістов до єдиного. Тепер, в качестве бліжайшого результата, ждемо звільнення наших героїв – Наді Савченко, Олега Сєнцова та інших заручників. Їхнє звільнення, як не раз казав дід, має стати індикатором, шо все іде харашо.

До Перемоги ще далеко, друзі. Хуйло, як ми добре знаємо, способен на всяку херню і вірити його словам не можна. Но є об’єктивні обстоятєльства, які не може не учитувать даже патологічний брехун Хуйло. Економічна сітуація в Росії пока лучша, ніж в Україні, но тоже далеко не радужна. І она поступово ухудшаєцця. А головне - стратегічно Хуйлу розчитувать нема на кого. Помогти Хуйлу може хіба шо новий презідент Абхазії. Но тільки мандарінами і то за великі гроші.

А Україні помагає весь цивілізований світ, який, кстаті, вчора в черговий раз убідився: Хуйло – ето таки хуйло. А Україну очолює крепкий і розумний дядько. Тому дід каже – Петре, ти вчора був маладєц, первий раунд по очкам за тобою, дід доволєн. Но не останавлюйся і пам’ятай, шо світ допомагатиме Україні лише до тих пір, пока відчуватиме, що ми цивілізаційно свої. Народ тебе тоже піддержуватиме, але не вздумай хитрити чи наябувати нас. Пам’ятай про Майдан.
Аватара пользователя

Бэлла

Писатель Кавалерственная леди
Благодетель
Модератор
Сообщения: 6246
Зарегистрирован: 29 май 2013, 13:18
Награды: 3
Откуда: Дагестан
Благодарил (а): 5044 раза
Поблагодарили: 2806 раз
Пол:
Kazakhstan

Re: Украина vs Россия

Сообщение Бэлла »

Tetiana писал(а):Чуть не сломал .. Аж позеленела .
Что-то у него цвет кожи нездоровый, зеленовато-серый какой-то. Загнивающего трупа цвет.
Может болен страшной болезнью?
الله أكبر
Изображение
Аватара пользователя

Аудитор

Фоторепортер Джентльмен
Благодетель Активист
Сообщения: 29349
Зарегистрирован: 23 апр 2012, 20:08
Награды: 5
Благодарил (а): 2627 раз
Поблагодарили: 2711 раз
Пол:
Russia

Re: Украина vs Россия

Сообщение Аудитор »

Tetiana писал(а):А Україні помагає весь цивілізований світ
Результаты помощи налицо! smileirakly154
Если что-то должно быть сделано - оно будет сделано любой ценой. Если что-то может быть не сделано - оно не будет сделано ни при каких обстоятельствах. (русская национальная идея)
Аватара пользователя

ПРИШЕЛЕЦ

Военспец Активист
Сообщения: 12473
Зарегистрирован: 23 апр 2013, 00:56
Награды: 2
Благодарил (а): 2699 раз
Поблагодарили: 2106 раз
Пол:
Ukraine

Re: Украина vs Россия

Сообщение ПРИШЕЛЕЦ »

:-)

Изображение
Москва для крымских татар тоже сакральное место, там плеть хана висела !
Аватара пользователя

Аудитор

Фоторепортер Джентльмен
Благодетель Активист
Сообщения: 29349
Зарегистрирован: 23 апр 2012, 20:08
Награды: 5
Благодарил (а): 2627 раз
Поблагодарили: 2711 раз
Пол:
Russia

Re: Украина vs Россия

Сообщение Аудитор »

Ariston писал(а):
Tetiana писал(а):Чуть не сломал
Вы что эксперт "по рукам"? :mi_ga_et:
хЕромант! :-)
Если что-то должно быть сделано - оно будет сделано любой ценой. Если что-то может быть не сделано - оно не будет сделано ни при каких обстоятельствах. (русская национальная идея)
Аватара пользователя

ПРИШЕЛЕЦ

Военспец Активист
Сообщения: 12473
Зарегистрирован: 23 апр 2013, 00:56
Награды: 2
Благодарил (а): 2699 раз
Поблагодарили: 2106 раз
Пол:
Ukraine

Re: Украина vs Россия

Сообщение ПРИШЕЛЕЦ »

Tetiana писал(а):Чуть не сломал .. Аж позеленела .
Изображение

Сразу видно на кого пиджак большой... a_p
Москва для крымских татар тоже сакральное место, там плеть хана висела !
Аватара пользователя

Tetiana

Фоторепортер Кавалерственная леди
Благодетель Активист
Сообщения: 12721
Зарегистрирован: 24 авг 2012, 16:38
Награды: 4
Откуда: Київ
Благодарил (а): 3316 раз
Поблагодарили: 3626 раз
Пол:
Ukraine

Re: Украина vs Россия

Сообщение Tetiana »

Аудитор писал(а):
Ariston писал(а): Вы что эксперт "по рукам"? :mi_ga_et:
хЕромант! :-)
Это слово больше к мужскому полу липнет .

Или это не о вас ?
Аватара пользователя

OldFisherman

Джентльмен Активист
Сообщения: 8073
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 16:48
Награды: 2
Благодарил (а): 316 раз
Поблагодарили: 436 раз
Пол:
Germany

Re: Украина vs Россия

Сообщение OldFisherman »

Россия хочет переманить на свои авиазаводы украинских специалистов
Заместитель министра промышленности и торговли России Юрий Слюсарь заявляет о том, что в связи с ростом потребностей авиационной промышленности РФ в новых кадрах министерство подготовило специальную программу, связанную с адаптацией ищущих работу квалифицированных работников из Украины на российских предприятиях. Об этом УНИАН сообщили в пресс-службе ведомства. «У нас есть программа для работников авиационной промышленности Украины, готовых приехать в Россию. Программа подразумевает социальную адаптацию, предоставление жилья и решение вопросов гражданства», - сказал Слюсарь. В сообщении отмечается, что парк вертолетной техники в южных регионах России за последнее десятилетие показал резкий рост и продолжает уверенно расти. Интересы как военных, так и гражданских эксплуатантов требуют увеличения промышленных мощностей по обслуживанию этой высокотехнологичной продукции. Запланировано строительство дополнительного завода по ремонту вертолетной техники и завода по производству вертолетных лопастей из композитных материалов. Учитывая, что новым предприятиям потребуются сотни высококвалифицированных сотрудников, Минпромторг РФ подготовил специальную программу по трудовой миграции работников из Украины, которая входит в число стран с развитой авиапромышленностью. Им будет предложена работа по специальности на новых российских заводах.
Подробности читайте на УНИАН: http://economics.unian.net/industry/955 ... istov.html
Аватара пользователя

Бэлла

Писатель Кавалерственная леди
Благодетель
Модератор
Сообщения: 6246
Зарегистрирован: 29 май 2013, 13:18
Награды: 3
Откуда: Дагестан
Благодарил (а): 5044 раза
Поблагодарили: 2806 раз
Пол:
Kazakhstan

Re: Украина vs Россия

Сообщение Бэлла »

Tetiana писал(а):Это слово больше к мужскому полу липнет .

Или это не о вас ?
Link:
Уже не о нем, спит вечным сном :-)
الله أكبر
Изображение
Ответить