История Украины

Украина, Хай живе вільна Україна!
  • Реклама

Автор темы
A77
Награды: 1
Откуда: Москва, Стокгольм, Петербург, Осло, Душанбе, Приштина, Нью-Йорк, и все города где я жил и работал
:
Джентльмен
Благодарил (а): 220

Re: История Украины

Сообщение A77 » 27 май 2011, 23:31

rabotni4ek писал(а):Зачем так примитивно? это один из наиболее трагичных и неоднозначных моментов в истории Украины.
Вся мировая история вообще - это трагичные и неоднозначные моменты. Не понимаю что вы хотите сказать.
rabotni4ek писал(а): По сути - гражданская война.
Так и есть. То есть самое бессмысленное что существует. А причина ее именно та что я написал выше:
"горе-националисты делят мир на две части - за "независимую" и против". Идиоты.

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Реклама

Палома
Награды: 2
Благодарил (а): 26

Сообщение Палома » 27 май 2011, 23:36

A77 писал(а):Знаю только наверняка, что ни один умный или богатый или выдающийся человек, с которым мне приходилось в жизни общаться, не обращал никакого внимания на национальные границы. Всегда смотрели сквозь них. Национальные границы сейчас - это преграды, которыми как загонами, пользуются политики, чтобы людей по кучкам отсортировывать.

Конечно. :a_g_a:

Я не жадный — я хочу только ту землю, которая примыкает к моей (с)
Некий американский фермер
Suum cuique

Изображение

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Gutsul
:
Юморист Благодетель
Благодарил (а): 80

Сообщение Gutsul » 27 май 2011, 23:38

A77 писал(а):...
А если серьезно, то вы как и грузинские горе-националисты, весь мир делите на две части - те кто за независимую Грузию (друзья), и те кто - против (враги).

А теперь представьте только на секунду...

В самом деле?!.. Изображение
Я так думаю, что этот список гораздо шире: от Финляндии - по периметру до Японии. Беспокоят их не только вопросы независисмости, но и свои исторические земли - те самые, которыми "прирастала земля Московская".

"А теперь представьте только на секунду", что в Москве, вдруг, всем стало по барабану и "те кто за независимую Россию (друзья)" и "и те кто - против (враги)".
Да, может, так оно и есть?!.. Изображение
Изображение

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

bipod
Модератор
Награды: 3
:
Джентльмен Военспец
Активист
Благодарил (а): 124

Сообщение bipod » 27 май 2011, 23:40

A77 писал(а):Знаю только наверняка, что ни один умный или богатый или выдающийся человек, с которым мне приходилось в жизни общаться, не обращал никакого внимания на национальные границы. Всегда смотрели сквозь них. Национальные границы сейчас - это преграды, которыми как загонами, пользуются политики, чтобы людей по кучкам отсортировывать. И ведут они к регрессу и войнам.

Идилии не существует

A77 писал(а):Потому восхищение или попытки оправдания бандеровцев (людей, не оставивших после себя ровным счетом ничего, кроме нескольких трескучих прокламаций и десятков тысяч убитых крестьян) вызывают у меня сожаление.

Причём тут опровдание ? Каждой нации есть чем гордится и есть чего стыдиться. Когда советская власть придумывает мифы и демонизирует определённых людей, движения, организации, то нету ничего зазорного с этими мифами бороться. Убийства были со всех сторон - советские партизаны, красная армия, немецкая, шуцманы, ОУН(б), ОУН(м), УПА, поляки, венгры, румыны. Одни были врагами, другие расправлялись по своим причинам. Но демонизируется именно Бендера и во всех смертных грехах виноват только он.

Когда Вы начнёте с таким рвением критиковать российский национализм ? :mi_ga_et:
Что я думаю о "дружбе" между украинцами и россиянами - http://youtu.be/8eFTW_4183o

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

bipod
Модератор
Награды: 3
:
Джентльмен Военспец
Активист
Благодарил (а): 124

Сообщение bipod » 27 май 2011, 23:55

В прошлом году вышла книга Стефана Дембски "Экзэкутор". Это история молодого парня который был палачём в диверсионном подразделении польской Армии Краёвого. Книга написана автором о себе. В ней он рассказывает о том как расправлялся с польскими информаторами, немцами, украинцами, а в конце он уже переходит на женщин и случайных детей.

Вот перевод на украинский отрывка из текста книги:
УКРАЇНЦІ

[…] Моєму колезі з «Чотирнадцятки» «Твардому» [Вільгельму Цьвьокові], який з братом жив на Пасіках у Львові, українці вбили всю родину: батька, мати і братів-сестер. Хоч він і брат врятувалися, але обидва ніколи не могли забути цю трагедію й зрештою брат «Твардого» застрелився на танцях, на очах у своєї дівчини та кількх колег. Сам «Твардий» теж мав схильність до самогубства, тож на п’янці треба було за ним слідкувати, щоб собі не вистрелив у лоба.

Саме цей «Твардий», якого другим псевдо було «Вілусько», після [...] мого прибуття до Ласкувки був призначений самим «Драже», разом зі мною, «Словікем» та «Луісом», до спеціального Карального відділу, створеного для ліквідації українців. Це була наша регулярна робота щодня. На більшу роботу долучалися ще «Шофер» і «Мушка».

Наші операції були за своїм типом близькі до українських, з тією лише різницею, що ми обирали села, де переважало польське населення, бо завдяки цьому нам було легше прикінчити українців. Не було в цих акціях жодної жалості, жодних вибачень. Не міг я нарікати і на своїх товаришів по зброї. Тільки «Твардий», який мав особисті претензії до українців, перевищував сам себе.

Коли ми входили до українського будинку, наш «Вілусько» ставав буквально шаленим. Статутою, як добре розвинена горила, коли тільки бачив українців, очі виходили йому з орбіт, з відкритих губ починала капати слина і він справляв враження скаженого.

Я з «Луісом» переважно ставали під двері та вікна, натомість напівпритомний «Твардий», старий ножевик зі львівських Пасік, кидався на скам’янілих українців та різав їх на шматки. З нечуваною вправністю розпорював їм животи чи розрізав горлянки, аж кров бризкала на стіни. Неймовірно сильний, часто замість ножа використовував звичайну лавицю, якою розколював черепи, наче макові головки.

Одного разу зібрали три українські родини в одному домі й «Твардий» вирішив прикінчити їх «весело». Вдягнув знайдений на полиці капелюх і, взявши зі столу скрипку, почав грати на ній. Поділив українців на чотири групи та при звуках музики наказав їм співати «Тут узгір’я, там долина, в дупі буде Україна...». І під загрозою мого пістолета бідаки співали, аж шибки у вікнах дрижали. Це була їх остання пісня. Після закінчення концерту «Твардий» так жваво взявся до праці, що ми з «Луісом» втікли до сіней, щоб і нас часом помилково не зарізав […]

В ліквідації українців нам допомагала також місцева Громадянська міліція [органи внутрішніх справ соціалістичної Польщі - Joanerges]. Ми мали один «свій» відділок, розташований в околиці Динова, близько Сяна, який допомагав нам тим, що після арешту українців, які підозрювалися в підпалі польських сіл, просто віддавали нам їх для розстрілу. Замість відвозити їх до головної комендатури чи до судів, давали нам знати через зв’язківця, що такий і такий українець чекає на нас у відділку та може бути забраний. Тоді була робота лише для мене та «Твардого». Йшли туди переважно ввечері і потім – понад річку. Тут ставили людину на підвищення і для певності дірявили її кулями з автоматів, так що вже мертве тіло падало до води […] Ці тіла випливали на поверхню тільки через тиждень. Пливли за течією, роздуті, наче вагітні, сині, повні дірок […]

У диверсійному підрозділі робилися часом речі, які навіть мені самому не подобалися. Не раз під час війни треба було за якусь зраду жінку, під стіну поставити і вирок виконати. Сам брав участь в таких ліквідаціях і до того не маю претензій; тоді вважав це справою нормальною. Але «Твардий», що любив катувати українців, не робив для жінок жодних поблажек.

Одного разу, йдучи через село з «Твардим» та «Луісом», увійшли до будинку, де жили три дівчини. Під час розмови з’ясувалося, що одна з них – українка. Оскільки вона була молода і дуже гарна, «Твардий» вирішив, що кращою карою за її українське походження буде, якщо ми всі троє згвалтуємо її.

Я був цією ідеєю неприємно здивований, але зробив кам’яне обличчя, бо нема нічого гіршого для 19-річного хлопцю, ніж зізнатися, що «боїться задниці». Ніхто не протестував. Дівчину відвели до окремої кімнати, в якій першим з нею лишився як ініціатор капрал «Твардий». Вийшов до нас спітнілий через десять хвилин і «Луіс» зайняв його місце. Зрештою настала моя черга.

Увійшовши до спальні, застав бідну дівчину, що лежала голою на ліжку й істерично здригалася. Я почувався по-дурному, почав її шкодувати та не знав, що робити. Зрештою сів на краю ліжка та почав делікатно гладити її по довгому чорному, як оксамит, волоссю. Почав її просити, щоб перестала плакати, й навіть пробував її умовити, що може ще все добре закінчиться, хоч в глибині душі, знаючи вже добре «Твардого», знав, яким той кінець буде. Однак мені стало дуже прикро.

Дівчина була вродлива та ще така молода, що в житті, певно, нікому шкоди не зробила та мала таке само право на життя, як кожний з нас. Єдине, що мала невдачу народитися українкою – через це її доля була вже визначена.

Я занадто переймався своєю партизанською кар’єрою та своїм «патріотизмом», щоб тоді вийти й заявити «Твардому» прямо в очі, що ми робимо велике свинство і що ту дівчину слід помилувати. Я мав те саме військове звання, що й «Твардий», тож про жодні накази мови не було. От тільки мій спосіб мислення тоді був таким простим... Вважав, що перша сходинка до героїзму – це бути твердим, як «Твардий». Дотримуючись цієї засади, не думав вцілому про порятунок дівчини.

Я не згвалтував її третім, це правда, але головним чином тому, що гвалтування не діяло на мене збуджуючи, а істеричний плач дівчини діяв на мене швидше депресивно. Збуривши собі волосся, «витираючи від поту» сухе чоло, вийшов до кімнати, де колеги розважалися розмовою з двома польками.

Підтвердив, що вже все зробив і що віддаю дівчину на розсуд «Твардого», з легким, однак, натяком, щоб їй подарувати життя. «Твардий», хоч і глянув на мене, як на божевільного, несподівано погодився на це легко, але зазначив: «Ти, «Жбік», завжди маєш ідіотські ідеї».

Однак самим згвалтуванням не закінчилось і хоч «Твардий» подарував їй життя, але перед тим витягнув її голу на кухню та розгрівши до червоного кочергу, прикладав її до тіла дівчини, поки не з’являлися червоні смуги. І в такому стані, повністю голу, викинув бідну дівчину на двір. Ратуючи життя, по коліна в снігу, в тріскучий мороз, вона побігла до сусідів.

Після того випадку з дівчиною я переконався, що «Твардий» мав винятково добрий «нюх» до українців. Бо ж ту дівчину розпізнав одразу, хоча мешкала з двома польками. Впевнив мене у цьому його талані ще один випадок, два дня опісля.

Коли ми поверталися ввечері на своє помешкання у Ласкувці, [«Твардий»] зачепив чужого перехожого, що спокійно йшов, і запитав його, чи той випадково не українець. Той, хоч і мав трохи дивний аценти, з абсолютною впевненістю сказав: «Я, панове, греко-католик, я не українець!». «Твардий», однак, попросив мене, щоб потримав його під дулом пістолету, сам зняв ремінь від штанів та почав немилосердно його бити по обличчю. Спочатку бідака навіть протестував та кричати, що, мовляв, що це за порядки, що ми його атакуємо, коли він не українець, а тільки греко-католик. Але «Твардий» бив його щоразу сильніше. Зрештою біль, схоже, був несамовитий, що перехожий, підскокуючи на одній нозі, як поранений заєць, погодився з нами в усьому: «Так, я українець, курвин син я...». В цей момент допит закінчився, а вирок було виконано «Твардим», який звичним рухом перерізав приреченому горлянку [...]
Что я думаю о "дружбе" между украинцами и россиянами - http://youtu.be/8eFTW_4183o

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
A77
Откуда: Москва, Стокгольм, Петербург, Осло, Душанбе, Приштина, Нью-Йорк, и все города где я жил и работал
:
Джентльмен

Сообщение A77 » 28 май 2011, 00:06

bipod писал(а):Каждой нации есть чем гордится и есть чего стыдиться.
Хоть лопнуть - не понимаю смысл этой фразы. Как может "нация" гордиться или стыдиться?

По-моему, вы "сжульничали", сначала раскидав всех по нациям (т.е. раскидав по загонам), а потом заставляя чем-то гордиться или стыдиться.

А вот если (условно) Янукович не хочет гордиться Бандерой, то он уже вроде как и не той нации... Ату его.

Этот подход ведет к войнам. Так я думаю.
bipod писал(а):Когда Вы начнёте с таким рвением критиковать российский национализм ?
Рвения столько не набрать, и вот почему. Российский (британский, французский, американский, китайский) национализмы хотя бы масштабом достижений впечатляют! И еще, российский национализм был объединяющим, а не разделяющим.

Сравните, русский националист Тютчев (к Польше):
Ты ж, братскою стрелой пронзенный.
Судеб свершая приговор,
Ты пал, орел одноплеменный,
На очистительный костер!
Верь слову русского народа:
Твой пепл мы свято сбережем,
И наша общая свобода,
Как феникс, зародится в нем.

И украинский националист:
"Кохайтеся, любитеся,
Та не з москалями,
Бо москалi - чужи люде... "

Видите разницу?

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Палома
Благодарил (а): 26

Сообщение Палома » 28 май 2011, 00:10

A77, как вы считаете... поляки оценят сей братский жест русского национализма? :-):

И правильно ли я поняла, что русский национализм - это великая сила и благородное стремление, а украинский - это гнусный местечковый фашизм?

Ответьте пожалуйста.
Suum cuique

Изображение

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

AlexCh
Модератор
Награды: 5
:
Фоторепортер Джентльмен
Благодетель Тренер
Активист
Благодарил (а): 6146
Контактная информация:

Сообщение AlexCh » 28 май 2011, 00:17

A77 писал(а): Верь слову русского народа:

Вложения
История Украины - 201847_207054685993176_100000659393985_633586_8086873_o.jpg
То, что мы видим, зависит от того, куда мы смотрим. (с)М. Аврелий
Господа холуи, проходимцы, приспособленцы и просто идиоты! Не смейте меня учить любить Родину(с)АндрейМакаревич
Я НЕ ДЕРЖУСЬ никакой системы: я — искренно ищущий.(с)Михаил Бакунин

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Автор темы
A77
:
Джентльмен

Сообщение A77 » 28 май 2011, 00:19

Палома писал(а):И правильно ли я поняла, что русский национализм - это великая сила и благородное стремление, а украинский - это гнусный местечковый фашизм?
Неправильно. Разница в том, что у одного есть достижения, а у другого - нет. Один пользовался помощью жестоких пришельцев в 13 веке, а второй - в 20. 7 веков отставания!

И факт игнорировать невозможно - после российских националистов осталась империя с огромными достижениями, космос, великая культура и великая наука.

Но никакой национализм я защищать не хочу. Я - за всемирное братство людей.

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Nikols
Модератор
:
Джентльмен Активист
Благодарил (а): 4476

Сообщение Nikols » 28 май 2011, 00:22

...опять Pink!!!
... "Тех кто слушает Pink Floyd - гнать паганаю метлою!!!" a_p ....... :dr_ink:
http://russiakills.com/ - Хронология военных преступлений России в Украине.

Ссылка:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост

Вернуться в «Украина»